Toroslar Group firması ticari hayatına 2000 yılında şifalı bitkilerin baharat yağlarını, uçucu yağlarını, aroma ve esanslarını İstanbul’da üreterek başlamıştır.

Pazarın ihtiyaçları , müşterilerin memnuniyeti ve yönlendirmeleri doğrultusunda doğal kozmetik, saç ve vücut bakım ürünlerinin üretimine markası ile 2008 yılında girerek pazardaki pazar payını arttırmıştır.

Hayat standardının yükselmesi ile insan sağlığı bilincinin artması tüketicinin organik ürünler talep etmesi, firmamızı 2013 yılında organik gıda ürünlerini üretmeye yönlendirmiştir.

Ürettiğimiz ürünleri birçok aktar, organik market, organik pazaryeri ve internet sitesinden tüketicinin hizmetine sunmaktayız.

Uçucu yağların üretimini de 2017 yılında Isparta’da ki fabrikamızda üretmeye başladık. Lavanta yağı, Defne yaprağı yağı, Ardıç yağı ve Kekik yağı üretimimizi kendi tasarladığımız makinelerde üretmekteyiz.

Uçucu yağ ve baharat yağı üretimi sektörüne yönelik olmak üzere makinelerimizi de sektörün hizmetine sunmaya 2020 yılında başlayacağız.

Ürettiğimiz ürünleri başta Avrupa ülkeleri olmak üzere 12 ülkeye ihracatını yaparak dünyadaki pazar payımızı da her geçen gün arttırmaktayız.

Üreticiden son kullanıcıya ürettiklerimizin kalitesinin bozulmadan en sağlıklı ve güvenli bir şekilde ulaşması için “ İnsan ve Çevre Sağlığı ” prensibi firmamızın bugünlere gelmesinde çok etkilidir.